Nedeľa 20. 1. 2019

Narodeniny a meniny

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

• Dňa 16. januára 2019 sa konalo okresné kolo OAJ, ktorého usporiadateľom bolo Gymnázium Ľudovíta Štúra v Michalovciach. Našu školu výborne reprezentovali dvaja študenti:

ŠTEFAN PUCI získal 1. miesto v kategórii 2B a postupuje do krajského kola v Košiciach

JANKA MOLČÁNYIOVÁ 2. miesto v kategórii 2A.

Blahoželáme a Števovi želáme , aby sa mu darilo aj v krajskom kole!

• "Pokoj domu tomuto a všetkým, čo v ňom bývajú", požehnaním školy sa začal pre všetkých žiakov a zamestnancov školy nový kalendárny rok 2019.

• Výsledky školského kola olympiády v nemeckom jazyku

V novembri sa na našej škole uskutočnilo školské kola Olympiády v nemeckom jazyku. Víťazi týchto kôl nás budú reprezentovať na obvodových kolách. Veríme, že čoskoro sa dozvieme aj výsledky olympiády v anglickom jazyku.

Výsledky: Olympiáda v nemeckom jazyku

Kat. 2A Kat. 2B

1. Kamila Tokárová 1.A 1. Betka Timková 4.A

2. Matej Vida 1.A 2. Laura Tamášová 4.B

3. Magdaléna Prosbová 4.A

• Prosíme o vaše hlasy v podpore za našu školu v súťaži o počitačovú učebňu ( veď viete ako by sme ju potrebovali). Hlasovať môžete vy, milí študenti, vaši rodičia, babka, dedko, sestry, bratia, bratranci, sesternice, strýkovia, tety.....celá rodina, ulica, dedina..... presvečte ich a každý deň do 31. 12. posielajte hlasy našej škole na https://nanovylevel.sk/.

Vopred ďakujeme a pridáme aj modlitbičku.

• Plenárna schôdza ZRPŠ

Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

pozývame Vás na celoškolské plenárne zasadnutie ZRPŠ Cirkevného gymnázia sv. Jána Krstiteľa v Trebišove, ktoré sa uskutoční 04.10.2018 o 16.00 v spoločenských priestoroch cirkevného gymnázia.

Po skončení plenárneho zasadnutia (približne o 16.30) bude pokračovať program triednymi aktívmi jednotlivých tried.

Tešíme sa na Vašu účasť!

• Vyhlásenie cirkevných škôl na podporu biskupa

My, riaditelia škôl a školských zariadení spolu so svojimi zamestnancami dôrazne odmietame mediálne útoky na osobu biskupa Mons. Milana Chautura v súvislosti s kauzou údajného zneužívania maloletého dievčaťa.

Sme znepokojení z hrubého a neľudského útoku médií, ktorý je postavený na základe vykonštruovaného obvinenia a nezohľadňuje doterajšie výsledky policajného vyšetrovania. Jeho pravdivosť a opodstatnenosť nebola nijako preukázaná. Uvedomujeme si, aké ľahké je pošpiniť česť a dobré meno človeka, a ako ťažko sa uskutočňuje náprava.