Navigácia

Kontakt

 • CIRKEVNÉ GYMNÁZIUM sv. JÁNA KRSTITEĽA TREBIŠOV
  ul. M.R. Štefánika 9, 075 01 Trebišov
 • +421 056 6725333, 0904 738 963, 0904 738 964

Streda 15. 8. 2018

Narodeniny a meniny

Dnes (Streda 15.8.2018)
Zuzana Vidová (II.A)

Mapa

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

Novinky

 • 17. 5. 2018

  Aktualizovali sme modul Výsledky 2.termín

 • 14. 5. 2018

  Aktualizovali sme modul Výsledky 1.termín

 • Už tento víkend privítame na pôde našej školy študentky a študentov z Talianska, z Nova Siri v slnečnej Kalabrii. Súčasťou tohto výmenného programu je aj ukážka slovenského a výchoslovenského folklóru, našich zvykov a ľudových tradícii. Študenti nášho cirkevného gymnázia v spolupráci s učiteľmi a vedením školy sa už niekoľko týždňov pripravujú na tento výmenný pobyt. Deň "D" je nedeľa 29. apríla, keď priletia na Budapeštianské letisko a my si ich prevezmeme do rodín, kde budú mať zabezpečenú stravu, ubytovanie a spoločníka či spoločníčku pre týždenný pobyt v Trebišove a v regióne Zemplín a Šariš. Čaká ich celkom bohatý, a zaujímavý program, ktorého súčasťou sú aj ukážky ľudového tanca a zemplínaských tradícii. A práve tieto folklórne prvky, tanec a zvyky naším študentom pomáha sa naučiť a zžiť s nimi Jožko Bečar, kanadský lektor anglického jazyka, ktorý pôsobi na našej škole. Doteraz učil študentov rozprávať a myslieť v jazyku anglickom. Tentokrát nám ale pomáha z niečim, čo by nikto nečakal. Tancuje ľudovky, čardáš a vykrúca jedná radosť... Vysvetľuje jednokročku, dvojkročku, čapáš či barz čo.... v angličtine naším štdedento - slovakom jak repa. Všetci len z úžasom a z otvorenými ústami, mlčky pozorujeme kanaďana, ktorý čapašuje, výska a vykrúca írečité slovenky z ľahkosťou mladého " parobka". Toto sa nevidí často.... možno nikde. Prikladáme foto...

 • Milí študenti,

  po skvele zvládnutej organizácii a dobrovolníckej pomoci pri príprave bežeckého podujatia "Spoznaj Trebišov behom" v minulom roku sa na Vás obracajú organizátori tohto podujatia stať sa súčasťou realizačného tímu ako dobrovoľník. Vašou úlohou bude:

  - pomáhať pri navigácii bežcov, podávať vodu alebo pripravovať občerstvenie na kontrolných staniciach,

  - pomôcť pri výstavbe stanov a trate, v cieli pri aktivitách s deťmi, pri registrácii, rozdávať medaile v cieli.

  Kedy: 13.5.2018- v nedeľu Trebišov.

 • K víťaztvu a postupu do krajského finále dlhodobých športových súťaží (DŠS) blahoželáme chlapcom- hádzanárom. ktorí budú obhajovať výborné výsledky dosiahnuté v regionálnom kole. Regionálne finále sa uskutočnilo 10.4.2018 v mestskej športovej hale v Michalovciach . Naši chlapci zdolali v jednotlivých zápasoch Strednú odbornú školu technickú Michalovce, Gymnázium Trebišov a remizovali v zápase, keď bolo jasné, že budú celkoví víťazi s GPH Michalovce. Podarilo sa im zvíťaziť po dobrých a športovej stránke vyzretých výkonoch a zabojujú o víťazstvo v priebehu júna v Košiciach. Chlapci blahoželáme a veríme aj v celkové víťazstvo DŠS v hádzanej a zisk „Putovného pohára predsedu KSK“.

 • Zuzka Mrázová 2.A postupuje na celoslovenské kolo v SOČ

  Naša účasť a úspešné umiestnenia v krajskom kole SOČ aj tento rok rizšírili zbierku úspechov v tejto súťaži pre naše cirkevné gymnázium. Druhé miesto spojené s postupom na celoslovenské finále Stredoškolskej odbornej činnosti v piatok 6. apríla 2018 zavŕšila študentka II.A triedy Zuzka Mrázová. So svojou prácou „Úroveň dentálnej hygieny u adolescentov a vplyv škodlivých nápoj na chrup človeka“ v kategórii biológia zaujala odbornú komisiu, že po regionálnom a krajskom kole bude môcť prezentovať kvality svojho výskumu s najúspešnejšími stredoškolákmi z celého Slovenska.

 • Čo vieš o hviezdach s postupom na krajské kolo

  Druhé miesto v okresnom kole a zároveň postup na krajské kolo súťaže Čo vieš o hviezdach si v piatok 23. marca vybojoval študenti 3. ročníka Tomáš Toma. V priestoroch Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove sa zišli najlepší mladí astronómovia spomedzi žiakov stredných škôl trebišovského okresu, aby súperili o triumf vo vedomostnej súťaži. Teší nás, že úspešne našu školu reprezentovali aj študenti Niko Lukáč, Ľubko Voloch ( obaja 1.A) a Števo Puci ( 3.A), ktorý dosiahnutým 4. miestom zaujal pozíciu 1. náhradníka na krajské finále.

 • Napíš naj slohovú prácu

  Milí študenti,

  v rámci prípravy na besedu so scenáristom, tvorcom učebníc, ilustrátorom a spisovateľom Oldřichom Seluckým vyhlasujeme súťaž o jeho knihy. Do súťaže sa môžete prihlásiť odovzdaním slohovej práce na jednu z tém:

  1. Sv. Konštantín – Cyril bol najprv filozofom, a až potom sa stal misionárom. Aké (rozdielne) ciele majú tieto dve činnosti a v čom sú obe pre cirkev dôležité?

  2. Sv. Metod bol pôvodne vojenským veliteľom a až potom sa stal biskupom. Ktoré typicky vojenské vlastnosti mohol ako biskup uplatniť a ktoré by naopak mal nahradiť inými?

Novinky

Kontakt

 • CIRKEVNÉ GYMNÁZIUM sv. JÁNA KRSTITEĽA TREBIŠOV
  ul. M.R. Štefánika 9, 075 01 Trebišov
 • +421 056 6725333, 0904 738 963, 0904 738 964

Fotogaléria