• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

• 14. 6. 2023

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa so sídlom M. R Štefánika 9 v Trebišove

Informuje o voľnom pracovnom mieste

pedagogického zamestnanca:

učiteľ slovenského jazyka a literatúry.

Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú s nástupom od 1.9.2023.

Predpoklady na výkon pracovnej činnosti odborného zamestnanca:

Kvalifikačné predpoklady - v zmysle zákona č. 138/2019 a v súlade s Vyhláškou MŠ SR č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov:

• Bezúhonnosť
          • Zdravotná spôsobilosť
          • Ovládanie štátneho jazyka

Iné kritéria a požiadavky na uchádzačov:

• schopnosť odborne a samostatne sprevádzať študentov počas ich celého štúdia až k maturite
          • kreativita a využívanie inovatívnych spôsobov pri výučbe
          • ochota sprevádzať študentov podľa zásad rodinného typu a individuálneho prístupu školy
          • praktický život podľa katolíckej viery a morálky
          • schopnosť vychovávať v kresťanskom duchu
          • ochota aktívne sa podieľať na budovaní a formovaní kresťanského prostredia v škole a v kolektíve pedagógov
          • záujem viesť mimoškolské aktivity a krúžky na škole
          • komunikačné a organizačné schopnosti
          • počítačové znalosti: MS Word, Excel, PowerPoint, elektronická komunikácia, orientácia na internete

Zoznam požadovaných dokladov:

• Prihláška do výberového konania
          • Súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania
          • Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
          • Profesijný životopis
          • Doklady o vzdelaní – kópia
          • Potvrdenie o prijatí sviatosti manželstva (cirkevný sobášny list nie starší ako 3 mesiace), pripadne, krstný list
          • Odporúčanie kňaza farnosti z ktorej uchádzač pochádza

Platové podmienky:

Platové podmienky budú určené podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Od úspešného uchádzača budeme pred podpisom zmluvy vyžadovať potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom. Prihlášky zaslané po termíne nebudú do výberového konania zaradené.

Žiadosti doručte, prosím,  na adresu:

Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa, M. R. Štefánika 9, 075 01 Trebišov

najneskôr do 30. 6. 2023 osobne alebo poštou. O časovom harmonograme pohovoru budú uchádzači spĺňajúci kritériá výberového konania oboznámení emailom alebo telefonicky. Doplňujúce informácie je možné získať osobne v pracovných dňoch na riaditeľstve školy alebo emailom na skola@cgjk.sk alebo na tel. čísle 0911 711 823.

V Trebišove, 13. 06. 2023

Mgr. Milan Kmec