• DOD CGJK 2023

• 7. 1. 2024
        • 🟢 8. decembra sme opäť otvorili dvere nášho gymnázia, aby záujemcovia o štúdium na našej škole mohli nahliadnuť do "našej kuchyne".

🟢 Po privítaní a úvodných slovách o. Milan Kmeca, riaditeľa školy, sa zúčastnení roztrúsili do tried a učební. Tu mohli objavovať čaro nášho gymnázia cez rozmanité aktivity v réžii našich pedagógov a študentov. Kreatívne učenie cudzích jazykov, využívanie prírodovedných poznatkov v praxi, slovenčina bez bifľovania, rýchlokurz prvej pomoci, či zóna "vypni" ... to a ešte viac čakalo na účastníkov DOD 2023.

🟢 Teší nás vysoký počet účastníkov i mnoho otázok a záujmu o našej škole, ktorými ste nás v daný deň zahrnuli. Veríme, že mnohí zúčastnení sa po úspešných prijímačkách stanú aj súčasťou našej gymnaziálnej rodiny, pre ktorých v šk. roku 2024/2025 plánujeme otvoriť dve triedy.

✨ Všetkým, ktorí nás navštívili i tým, ktorí za DOD CGJK 2023 stáli, patrí veľká vďaka.