• Maturanti sa lúčili so školou

• 14. 5. 2021
        • Dňa 14. mája 2021 sa naši maturanti slávnostne lúčili so školou, s tr. učiteľkou, pedagogickými a nepedagogickými zamestnancami školy, so spolužiakmi.

Počas rozlúčky boli dekorovaní posvätenou zelenou maturitnou stužkou s malým krížikom, symbolom, ktorý prináleži žiakom maturujúceho ročníka, čo im doteraz nariadené protiepidemiologické opatrenia nedovoľovali.

Na záver boli najaktívnejší študenti 4. A ocenení za vynikajúci prospech, úspešnú reprezentáciu a propagáciu školy.

Ocenení študenti:

Simona Tamášova

Janka Molčanyiová

Zuzana Vidová

Lívia Ďurková

Štyri roky prežité  na našej škole v nich zanechali mnoho zážitkov a dojmov, s ktorými sa podelili v príspevku pod názvom Vyznania bez póz.

Príspevok je publikovaný na školskom YouTube kanáli : https://youtu.be/JkbzMRnNl5k

Tak veľa šťastia a Božieho požehnania v živote, milí naši maturanti!

• Poďakovanie všetkým mamám

• 9. 5. 2021
        • Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám.

Deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili.

Študenti 3. A triedy vyjadrili svoju vďaku všetkým mamám príspevkom , ktorý je publikovaný na školskom YouTube kanáli  https://youtu.be/GjK3HnIikwQ .

Krásny Deň matiek!

• 6. 5. 2021
        • Riaditeľ Cirkevného gymnázia sv. Jána Krstiteľa  M. R. Štefánika 9,  Trebišov, v rámci svojich kompetencií   , podľa  § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľuje žiakom školy

riaditeľské voľno

na deň

10. mája 2021 (pondelok)

z organizačných dôvodov.

V súlade s podmienkami pre jednotlivé okresy v rámci regionálneho COVID AUTOMAT-u pokračuje vyučovanie od 11.05.2021 ( utorok) vo všetkých triedach prezenčne so začiatkom 7:45.

Žiak a zákonný zástupca , plnoletý žiak a zamestnanci školy podávajú Vyhlásenie o bezifekčnosti žiaka, Plnoletý žiak - vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka a Vyhlásenie zamestnanca o bezinfekčnosti prostredníctvom Edupage (modul Žiadosti a vyhlásenia) .

• COVID školský automat